Říjnové tenisové novinky: Členská schůze, ukončení sezóny a další plány

22.10.2024

Milí tenisté a tenistky,

rád bych Vás touto cestou informoval o důležitých událostech a plánech našeho tenisového oddílu za poslední období.

Členská oddílová schůze

Jak víte z předchoziho článku, dne 8. 10. proběhla členská schůze, na které byl z výboru odvolán Jan Svoboda. Ten již v září ze zdravotních důvodů odstoupil z funkce předsedy výboru tenisového oddílu. Novým předsedou byl zvolen Robert König. Výbor byl také rozšířen o nové členy, čímž se jeho počet zvýšil z 5 na 8. Nové složení výboru je následující:

• Robert König (předseda)

• Jiří Novotný (místopředseda)

• Tomáš Blažej

• Linda Buchlovská

• Jiří Hanák

• Petr Kučera

• Jindřich Telecký

• Tomáš Trávníček

Zápis z této schůze je dostupný na našem webu v sekci Tenis – Dokumenty

Ukončení venkovní sezóny

Dne 13. 10. byla ukončena venkovní sezóna pro veřejnost. Kurty zůstávají přístupné pouze pro členy s plně uhrazenými příspěvky, kteří mají klíče. Současně byl ukončen provoz baru, za jehož zajištění bych chtěl poděkovat Karlu Šmerkovi. Pokud plánujete hrát, nezapomeňte si vzít pití s sebou.

Plány na údržbu a modernizaci klubovny

Nově zvolený výbor se sešel 16. 10., aby projednal aktuální záležitosti, uzavření letní sezóny a plány na rok 2025. V rámci těchto příprav plánujeme do konce listopadu vyklidit a vyčistit malou místnost s kulečníkem. Pokud zde máte nějaké osobní věci, dejte nám prosím vědět co nejdříve. Jinak budou věci odvezeny na sběrný dvůr.

Zároveň bychom rádi modernizovali klubovnu pro příští sezónu. Pokud máte doma nepotřebné věci, které by mohly být pro nás užitečné, například pracovní stůl, větší monitor, sedací soupravu nebo skříně, prosím dejte nám vědět. Zápis z jednání výboru naleznete opět na webu.

Zazimování kurtů

Plánujeme nejspíše zazimovat venkovní vybavení během víkendu 9.–10. listopadu. Budeme rádi, pokud nám někteří z vás pomohou s odklizením laviček, stolů apod. Přesné datum a další detaily ještě upřesníme a budeme vás informovat emailem.

Věříme, že jste si letošní sezónu užili. Těšíme se na další setkání na kurtech v příštím roce. Sledujte náš web www.sokolzabovresky.cz pro další aktuality a informace.

S pozdravem,

Robert König