Tenisová sezona končí! Podívejte se, co vás čeká dál

06.10.2024

Vážení tenisoví nadšenci,

s ohledem na nepříznivé počasí a blížící se zahájení halové sezony v okolních klubech jsme se rozhodli ukončit naši venkovní sezonu pro veřejnost v neděli 13. října 2024.

Co to pro vás znamená? Od pondělí 14. října bude uzavřen bar a přístup na kurty bude umožněn pouze členům s plným členstvím a klíči. Rezervační systém pro veřejnost bude uzavřen, ale členové si budou moci nadále kurty rezervovat. Upozorňujeme, že na kurtech již nebude přítomna obsluha. Pokud máte zájem pokračovat ve hře v tomto režimu a nemáte klíče, doporučujeme se spojit se správcem Jirkou Novotným.

Rádi bychom vás také požádali o zpětnou vazbu na letošní provoz. Pokud máte jakékoliv podněty, návrhy na zlepšení nebo změny, které byste uvítali v příští sezóně, neváhejte nám je zaslat. Vaše názory jsou pro nás důležité a pomohou nám zlepšit naše služby.

Sledujte také naše webové stránky www.sokolzabovresky.cz, kde budeme během zimy a před začátkem nové sezony uvádět důležité informace o provozu, akcích a dalších novinkách.

Děkujeme vám za vaši přízeň během letošní sezony. Doufáme, že jste si tenis u nás užili, a těšíme se, až vás znovu přivítáme na kurtech v příštím roce! Přejeme vám krásný podzim a úspěšnou zimní sezonu!

Robert König