Ukončení sezóny zápasů tenisových družstev

27.06.2024

Od konce dubna do konce června probíhaly o víkendech zápasy tenisových družstev všech věkových kategorií. Dne 23. 6. 2024 byla tato sezóna ukončena.

Nejlépe se dařilo našemu týmu dorostenců a dorostenek, který vybojoval 1. místo ve své soutěži a postoupil do II. třídy pro příští sezónu. Tímto bychom chtěli všem hráčům a hráčkám našeho družstva dorostu pogratulovat a poděkovat za skvělou reprezentaci našeho klubu.

Ostatní družstva také bojovala a dokázala zvítězit v několika zápasech, čímž si zajistila, že ani jedno družstvo nesestoupilo do nižší soutěže.

Níže můžete najít tabulku s finálním umístěním všech našich družstev:

• Dospělí A - 3. místo

• Dospělí B - 4. místo

• Dospělí C - 8. místo

• Dorost - 1. místo
  • Starší žáci - 5. místo

• Mladší žáci - 5 místo

Protože se další zápasy družstev nebudou v letošním roce hrát, tak se v našem rezervačním systému se uvolnila místa pro rezervaci na víkendy. Nebojte se zarezervovat a přijďte si užít tenis i o víkendu!